Najważniejsze informacje

  • Wykorzystując specjalistyczne oprogramowanie do tworzenia grafiki komputerowej, przygotowujemy wizualizację 3d.
  • Czas oczekiwania na efekty naszej pracy to około 7-14 dni, w zależności od tego jak bardzo złożone jest pomieszczenie (ilość modeli w scenie).
  • Klient otrzymuje efekt naszej pracy zapisany do formatu plików graficznych ( jpg,bmp ,tif ).

 

Jak powstaje realistyczna wizualizacja 3D?

1. Klient wysyła do nas projekt / rzut 2D pomieszczenia, dla którego chce uzyskać wizualizację.

Projekt może być dostarczony w dowolnej postaci – skanu, szkicu lub rysunku architektonicznego. Najważniejsze aby był jak najbardziej zgodny z oryginałem i był dokładnie wymiarowany. W korespondencji należy określić swoje oczekiwania.

 

WAŻNE

Prosimy o dostarczenie jak największej ilości informacji do projektu. Pozwoli nam to szybciej wykonać projekt, który będzie celnie trafiał w Państwa oczekiwania.

 

Co jest potrzebne do wykonania projektu:

  • szkic pomieszczeń wraz z wymiarami

dodatkowo (jeśli Państwo posiadają):

  • poglądowe zdjęcia lub aranżacje, które Państwa zainspirowały
  • wzory lub zdjęcia mebli do wyposażenia,
  • wzory lub faktury płytek ceramicznych, paneli, kamieni,
  • cyfrowe modele wyposażenia, często udostępniane przez producentów,

W przypadku kiedy nie dysponują Państwo materiałami, my postaramy się dobrać ułożenie mebli i akcesoriów, określimy kolor wszystkich powierzchni i elementów, oraz wybierzemy design dla danego pomieszczenia, tak aby aranżacja była jak najbardziej zadowalająca dla klienta.
Po otrzymaniu niezbędnych informacji uzgadniamy z Państwem termin rozpoczęcia zlecenia oraz przystępujemy do wykonania projektu.

2. Wysyłamy do klienta wstępny projekt.

Drogą elektroniczną przesyłamy Państwu wstępną wizualizacje w plikach JPG. Pomieszczenia są przedstawione z różnych perspektyw, co pozwala dokładnie przyjrzeć się każdemu miejscu i elementowi. Na tym etapie mogą Państwo wprowadzać poprawki. W tym celu należy wysłać do nas listę modyfikacji, które powinniśmy wprowadzić. Należy możliwie dokładnie je opisać.

3. W niedługim czasie otrzymają Państwo poprawione wizualizacje, do których zostały wprowadzone zgłoszone zmiany.

4. Po akceptacji przez Państwa projektu wysyłamy gotowe wizualizacje w dużej rozdzielczości które mogą Państwo wykorzystać do dalszych prac remontowo-budowlanych.